Menu

Wizerunek

Blog o etykiecie, stylu i wizerunku

Karnawałowa stylizacja w kolorze szafiru

wizerunekblox

Ostatnia propozycja karnawałowych stylizacji, tym razem inspirowana szafirem. Wprawdzie nie każda z nas nosi szafiry, ale każda może mieć sukienkę w tym właśnie kolorze, tym bardziej że świetnie wyglądają w nim tak blondynki, brunetki jak i rude.

Pamiętajmy żeby ożywić kreacje biżuterią, możemy zdecydować się na srebrne lub złote dodatki, oba kolory świetnie podkreślą głębie szafiru.


Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • subtelnieokobietach

  Szafirowy to piękny kolor;) Pozdrawiam.

 • Gość *.chello.nl

  ten kolor o kazdej porze roku..........

 • butterfly188

  Mój ulubiony kolor ;) piękne stylizacje

 • shiro-ichi

  Mam na imię Szymon i zacznę może od tego, że jestem chodzącym chaosem. Wszystko albo gubię, albo o tym zapominam. Jak byłem mały, to zaaferowany zabawą z kolegami wybiegłem za szkoły i zostawiałem buty zimowe w szatni. O ich braku przypomniały mi przyklejające się do podłoża stopy, pozostawione tylko w samych skarpetach, przez co koledzy mieli ubaw. Na moim osiedlu jestem również stałym klientem pana ślusarza, którzy już tak często otwierał mi zatrzaśnięty samochód, ze nosił ze sobą zapasowe kluczyki do mojego auta. O ilości spalonych garnków nie wspomnę. Żadna dziewczyna ze mną przez to nie wytrzymuje, bo o ile to przez chwile jest nawet zabawne, potem staje się problemem.

 • mand-y00

  Śliczny kolor! :)

© Wizerunek
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci